مدرک کاربر گیاهان دارویی عطار آنلاین
مدارک عطار آنلاین
مدارک عطار آنلاین
مدرک فروشنده گیاهان دارویی عطار آنلاین
مدارک عطار آنلاین
مدارک عطار آنلاین

معرفی عطار آنلاین

با توجه به اثر پذیری واقعی کرمهای ساخته شده از روغنهای خالص گیاهی و دیگر محصولات کاملا گیاهی، برای دوستان و آشنایان و رضایت کامل آنها، بر آن شدیم که این محصولات را جهت مصرف مشتریان عزیز به جهت سالم و خالص بودنشان و درمان مشتریان محترم، عرضه گسترده تری داشته باشیم.

محصولات ما کاملا دست ساز و گیاهی هستند و به روش کاملا سنتی و کاملا بهداشتی و فرمول های سالم و غیر مضر برای سلامتی، با تجربه چندساله و آزمایش های مختلف و بهترین فرمولهای به دست آمده عرضه میگردند.

همکاران ما پزشک داروساز، کارشناس گیاهان دارویی و مشاور طب سنتی در این امر ما را یاری میکنند و در این خصوص از آنها نهایت تشکر را داریم.

روغنهای خالص ما نیز از بهترین و سالمترین تولید کنندگان داخلی و فاقد هر گونه نگهدارنده و ماده افزودنی تهیه میشود و به عرضه میرسد، که در ساخت کرمها و بسیاری از محصولاتمان دخیل هستند.

گیاهان و مواد اولیه تولید محصولات دست ساز ما، از بهترین مزرعه داران و تولید کنندگان داخلی که به سالمترین روش گیاهان را پرورش میدهند تهیه میشود.

تمامی محصولات ما دارای اثر واقعی هستند و شرط درمان مصرف منظم شما و طی دوره درمان و رعایت غذایی است. همانطور که میدانید اکثر مشکلات پوستی مربوط به داخل بدن است و رعایت غذایی بسیار به درمان کمک خواهد کرد.

دوره درمان پوست معمولا بین سه تا شش ماه برای سن زیر 45 سال، و زمان بیشتری برای بالای 45 سال برآورد میشود، البته انواع پوست و تفاوت آنها نسبت به درمان واکنش متفاوتی نشان میدهند و حتی ممکن است در برخی موارد زودتر یا کمی دیرتر اثر پذیری داشته باشد، ولی به مرور زمان شما شاهد تغییر خواهید بود و شادابی پوست کاملا محسوس خواهد بود.